Kim jesteśmy

Podstawową działalnością firmy Ir-Bud Ireneusz Goławski jest profesjonalna produkcja wyrobów z drewna. Zapewniamy wysokiej jakości zabezpieczenie naszych produktów dzięki zastosowaniu impregnacji ciśnieniowej oraz zanurzeniowej. Dla naszych klientów zapewniamy specjalistyczny transport na terenie całego kraju. Nasz zespół ekspertów jest zawsze do Państwa dyspozycji służąc wiedzą i doświadczeniem. Ważne miejsce w działalności naszej firmy zajmują prace związane z rewitalizacją i zagospodarowaniem terenów zielonych oraz budowa obiektów hydrotechnicznych.

Nasze doświadczenie

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Posiadamy dużą grupę specjalistów, którzy z zaangażowaniem oraz ogromną wiedzą zapewniają naszym kontrahentom produkty i usługi najwyższej jakości. Łączymy pasję do drewna z ciężką pracą, dzięki czemu z sukcesami tworzymy naszą historię. Nasz rozwój opieramy przede wszystkim na zaufaniu, jakim obdarzyło nas wiele firm. Nasze produkty dopasowujemy do dynamicznie zmieniającego się rynku, nie zapominając przy tym o indywidualnych potrzebach klientów.

Gdzie działamy

Nasz nowoczesny park maszynowy Tartak znajduje się w miejscowości Sosnowica na terenie powiatu parczewskiego w województwie lubelskim. Nasz nowoczesny park maszynowy rozmieszczony jest na terenie ponad 6 hektarów. Posiadamy własną bazę transportową, dzięki której jesteśmy w stanie oferować usługi na terenie całego kraju. Nasz dział logistyki dba o terminowość dostaw oraz jak najmniejszy nakład kosztów.